Pubg Oyununa Merak Salan Gençlerden Eğlenceli Video

Bu köşemiz bir başarı elde etmek isteyen kişilere yardım amaçlı açılmıştır. Eğer sizin de bir projeniz varsa ya da bir proje geliştiriyorsanız bu köşede istediğiniz gibi tanıtımınızı yapabilirsiniz. Öncelikle benle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Yakında herkesin üye olması için gerekli bölümü açacağım o zamana kadar benle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Bu Gençler Kimler?

Oyunu güzel oynayan ve bunu herkese göstermek isteyen gençler Isparta ilinde oturmakta. Küçüklüğünden beri beraber gezen bu kişiler şimdi ise oyundaki hünerlerini herkese göstermek istiyorlar ayrıca kendileri eğlenirken başkalarının da eğlenmesini istiyorlar. En altta videolarını atacağım ve aldığım bir duyuma göre 2 3 günde bir yeni video paylaşacaklarmış.

Bu Kişiler İçin Neden Bir Yazı Paylaşıyorum?

Benimde sevdiğim ve saydığım bir ağabeyim video paylaşımını yapanlardan teki. Bunun dışında bir proje yapmışlar ve destek vermek olur bizimde görevimiz. En başta dediğim gibi benle iletişime geçin ücretsiz yazınızı paylaşayım. Bu ağabeylerden teki, bana az da olsa bilgisayarı öğretmiş hatta parça takma ve çıkarmayı öğretmiştir. Bu yüzden içimden gelen bir yazı olarak paylaşmak istedim. Böyle bir köşe açmak istiyordum ama daha erken olduğunu düşünüyordum ama hayırlısı böyleymiş.

Pubg Oyununu İyi Oynuyorlar Mı?

Bana göre çok çok iyi oynuyorlar ama size bir sır vereyim. Tekinin direkt yeteneği var bu tarz oyunlara o yüzden gördüğünüzde kaçın derim 🙂 Videoyu izlediğinizde gerçekten başarılı olduklarını ve günümüzdeki Twitch yayıncılarıyla kafa kafaya gider hatta bazılarına da çok rahat fark atabilir diyebilirim. En azından destek çıkalım ve yani videoları için abone olmayı unutmayın.

Sitemizde Yenilik

Sitemizde herkesin düşüncesine yer vardır ve bu yüzden en kısa sürede üye olan herkese yazar yetkisi vermeyi ve istediği gibi sitede paylaşım yapmasını sağlamak istiyorum. Başka fikirleriniz varsa yorum olarak belirtebilirsiniz. Elimizden geldiğince istediğiniz özellikleri ekleyeceğiz ve diğer sitelerden farklı olarak değerli olduğunuzu hissettireceğiz.

Her zaman ders olmaz biraz da oyun paylaşımı yapalım dedim 🙂

Bu yazının tüm hakları Nasilbasarirsin.com’a aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip yapılacaktır. ©


Pubg Oyununa Merak Salan Gençlerden Eğlenceli Video” için bir yorum

Bir cevap yazın

Görüşmeyi Başlat.
1
Yardımcı Olmamızı İster misiniz?
Merhabalar, Sitemize Hoşgeldiniz... Özgün içeriklerimiz ile başka yerde bulamayacağınız bilgileri sizlere aktarıyoruz.
Pubg Oyununa Merak Salan Gençlerden Eğlenceli Video paylaşımımıza baktığınızı görüyorum. Yardımcı olmamı ister misiniz?