Destek Köşesi ve Kişisel Gelişimin Önemi

Kişisel Gelişim Neden Bu Kadar Önemli?

Kişisel gelişim konusu siz olduğunuz için önemli, yani kendiniz için önemli. Kişisel gelişim dendiğinde sadece ders, başarı gelmesin aklınıza, bu konuda vücut gelişiminizde var hayat bilginiz de var. Bu konu çok geniş bir konu olduğu için bazen yönlendirilmemiz gerekiyor. Bizler gelecek olduğumuz için ve başarılı olmamız için kişisel gelişimimiz eksik olmaması gerekiyor. Eğer bir eksiklik olursa başarıyı çok zor elde ediyoruz bu da iyi olmuyor. Bu yüzden çok önemli aslında sizler için geleceğimiz için önemli.

Sizin Değerlendirmeleriniz

Bu başlığı koymamın sebebi sizlerin düşüncelerinizi paylaşmanızı istememden kaynaklıdır. Her ne kadar site yöneticisi de olsam ya da site bana ait de olsa benim hitap ettiğim birileri var. Yazılarım hakkında ya da başka bir konu hakkında seviyeli şekilde yorumlarınızı iletmenizi ve sitenin düzenlemesini buna göre yapmayı düşünüyorum. Bu konuda sizlerin desteği yer almalı ki sizlere bir bilgi katalım ya da sizlere destek olalım. Sizler olmazsanız biz site sahipleri olmayız bunu asla unutmayın. Hani bir söz vardır bizleri sizler var ettiniz diye bu gerçekten böyle. Eğer siten kullanıcı tarafından değersiz gözüküyorsa bitmiştir, o sitenin değersiz olduğu düşünülür. İsterse çabalanmış olsun isterse çabalanmamış sonuç tamamen kötü olur. Sizlerin bu konuda desteğini istiyorum.

Değerlendirmeleriniz Neden Önemli

Bizler sizlere bir bilgi vermek için varız ve bir bilgi veremiyorsak bu durumda başarısız oluyoruz demektir. Bunu öğrenmenin en iyi yönü de site kullanıcısına sormaktır. Bu yüzden önemli sizin düşünceleriniz. Biz sizleri dinlemezsek istediğimiz sonuca ulaşmış olmayız.

İstediğiniz konuları ya da içerikleri de yorum olarak belirttiğinizde gerekli çalışmaları yapıp paylaşımlar yapılacaktır.

Başarmanız bizler için çok önemlidir. Bu konuda gerekli desteği elimizden geldiğince sağlamaya hazırız.

Projeleriniz varsa bize ulaşın bölümünden ulaştığınızda yardımcı olmaya çalışacağız.

Site içeriği bu yazıdan sonra değişecektir ama istek olduğu takdirde kişisel gelişim ya da merak edilen konularda paylaşım yapılacaktır.

Yazıyı sevdiğim bir sözle bitirmek istiyorum.

Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda, mevcuttur!

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Kişisel gelişim ile ilgili yazılarımıza üstte yer alan kategoriler bölümünden ulaşabilirsiniz.

Bu yazının tüm hakları Nasilbasarirsin.com’a aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip yapılacaktır. ©


Destek Köşesi ve Kişisel Gelişimin Önemi” için 2 yorum

Bir cevap yazın

Görüşmeyi Başlat.
1
Yardımcı Olmamızı İster misiniz?
Merhabalar, Sitemize Hoşgeldiniz... Özgün içeriklerimiz ile başka yerde bulamayacağınız bilgileri sizlere aktarıyoruz.
Destek Köşesi ve Kişisel Gelişimin Önemi paylaşımımıza baktığınızı görüyorum. Yardımcı olmamı ister misiniz?