Bir Öğretmen’e Destek

Daha önce bahsettiğim gibi bu bölüm sadece destek amaçlı kullanılacaktır. Bu sayfadaki paylaşımların hiçbiri mail üzerinden ulaşabilirsiniz. Yazınızı bana göndermeniz yeterli olacaktır ben paylaşımını yaparım ama yazıyı yazmıyorum bilginiz olsun. Bu yazımızda bir öğretmenin projesi var. Projeye destek olmamız lazım ki başarabilsin.

Öğretmen’in Projesi Nedir?

Öğretmenin projesi çok gelişi ile alakalı daha çok. Çocukların hatalı yetiştirildiğinden kaynaklı yaşanan sorunlar, nasıl yetiştirmeniz gerektiğiniz konusunda yazılar var ve her geçen gün yenisini ekliyor. Site oldukça faydalı olacak bir site olarak gözüküyor. Bu şekilde bir siteyi geliştirmek için destek bekliyor herkesten.

Neden Destek Vermeliyiz?

Bizler destek olmazsak internet alemindeki sahte bilgiler yayılmaya devam edecekler. Bunun önüne geçmek için bu iş için eğitim almış kişilerin önünü açmak lazım. Bu öğretmenimizin önünü açmak için herkesin destek vermesi lazım. Kendisi Okul Öncesi Öğretmenidir ve çocuklarınızı nasıl yetiştirmeniz gerektiğini gayet iyi biliyor.

Tavsiye

Bizler doğru kişilere destek vermeliyiz ki doğru bilgi öğrenilsin ama hep yanlış bilgileri paylaşan kişilere destek veriyoruz. Bu tarz durumlardan kaçınalım ve bu sefer doğru kişiye destek verelim lütfen. Sitesi blogegitim.com bu siteye girerek yazılara bakabilir ve gündelik hayatınızda uygulayabilirsiniz.

Eğer desteğe ihtiyacınız varsa bu sadece burada yazı paylaşmak değildir, benle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Siz benle iletişime geçtiğinizde ben sizlere yardımcı olamasam bile aracılık yapmaya çalışırım. Bu sayede desteğinizi bulmuş olursunuz.

Herkese başarılar…

Bizler çalışmazsak yok oluruz.

Bu yazının tüm hakları Nasilbasarirsin.com’a aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununun 36. maddesi uyarınca alıntılanamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının alıntılanması halinde yasal takip yapılacaktır. ©


Bir Öğretmen’e Destek” için 2 yorum

Bir cevap yazın

Görüşmeyi Başlat.
1
Yardımcı Olmamızı İster misiniz?
Merhabalar, Sitemize Hoşgeldiniz... Özgün içeriklerimiz ile başka yerde bulamayacağınız bilgileri sizlere aktarıyoruz.
Bir Öğretmen’e Destek paylaşımımıza baktığınızı görüyorum. Yardımcı olmamı ister misiniz?