3 Adet Coin Kazma UygulamasıMerhaba arkadaşlar;

Aslında bu şekilde bir paylaşım yapmayı planlamıyordum ama son zamanlarda çok paylaşımı arttığı için bende sizlere coin kazma uyglaması paylaşmak istedim. Hepinizin bildiği gibi Bitcoin son zamanlarda daha çok gündeme geldi ama bilmediğimiz birçok şey var. Bu yüzden insanlar çok fazla para kaybedebiliyor. Çok karlı gibi gözükse de dışarıdan asla öyle olmuyor. Bir gece de Bitcoin binlerce dolar yükseliyor ama asla şunu unutmayalım aynı hızla da iniyor. Öncelik olarak ben bunları yatırım tavsiyesi olarak paylaşmıyorum böyle bir niyetimde yok. Ben bugün işinize yarabilecek program gördüm ve bu programı paylaşacağım hatta birden fazla. İlk başta Pi Coin diye bir alt coin kazma uygulamasını paylaşacağım ardından Pİ benzeri olan BEE ve son olarak gerçek Bitcoin kazabileceğiniz uygulama.

Dediğim gibi yatırım tavsiyesi değil sadece uygulamaların ne olduğu nasıl çalıştığı gibi konulara değineceğim.

Pİ Coin

Bu alt coinlerden teki ama bunu benim gözümde farklı kılan ilk özelliği şu. Piyasaya daha çıkmamış bir coin. Yani bu coini para ile satın alınamaz ve şuanda satılamaz. Sadece kazım işlemi yapılabilir ve piyasaya çıkacağı ilk güne kadar coin kazan kişi piyasaya coin sürüldüğü itibaren parasını almaya başlayacak. Aynı zamanda söyle bir durum var. Şuanda gelişime devam eden bir sistem olduğu için kazma işlemini rahatlıkla yapabiliyorsunuz. Yani coin kazma miktarı fazla. Tabi bu durum ilerleyen günlerde kesinlikle değişecek. Pİ Coin piyasaya çıkmak için aşamalarını adım adım tamamladıkça kazım oranı düşüyor bu da şu demek ne kadar çabuk o kadar fazla coin kazma oranı fazla ve coin fazla demek aslında. Şuanda kullanıcı girişi sadece referans koduyla mevcut oluyor yani sen uygulamayı buldun ve indirdin asla önemli değil üyeliği aktif hale getiremezsin. Mutlaka bir kişinin referans kodunu girmen lazım ki üyelik açık kazım yapabilesin. 3 önemli konu var bunlardan da bahsedeyim sizlere. Pİ Coin telefondan ve bilgisayardan coin kazmanıza olanak tanımaktadır.Pİ Coin Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Kayıt olurken telefon numarası ve diğer bilgileri kesinlikle doğru girin aksi takdirde kazdığınız coinlerini kayıp edersiniz.
  • Üyelik yapıldıktan sonra isim düzenleye girip Türkçe dilince ve İngilizce dilinde yazılışlarını girmeniz ya da düzenlemeniz gerekiyor. Bu işlemi yapmazsanız sizden kimlik onayı istendiğinde onaylanmayabilir ve kazdığınız coinler çöp olabilir.
  • Asla bir kişi adına birden fazla hesap açmaya çalışmayın ya da sahte hesaplar açmaya çalışmayın. Çünkü kimlik onayı istenecek ve bir kişinin birden fazla hesabı olduğu tespit edilirse ya da sahte hesap olduğu tespit edilirse hesaplar kapatılacak ve kazılan coinler boşa gidecek.
  • Fazla coin kazmak için asla hileye başvurulmaması gerekiyor eğer hile yapan kişi tespit edilirse hesabı yine gidecektir.
  • Numara onayını mutlaka yapmanız gerekmektedir. Eğer numara onayını yapmazsanız hesabınız yine gidebilir. Hesap onayı yaparken 1 TL’ye yakın mesaj gönderim ücreti yansıyor.
  • Sürekli programın açık kalmasına gerekmiyor her 24 saatte bir girip kazımı başlatmanız gerekiyor.
  • İlk 3 kazım düşük kazım yapıyorsunuz. Sistem için hala güvenilir biri değilsin. 3 kazımı tamamladıktan sonra sizlerin güvenlik çemberi oluşturmanız isteniyor. Güvenlik çemberini oluşturduktan sonra kazım seviyeniz artıyor.

Eğer kayıt yaptırdıysanız benimle iletişime geçiniz. Türkiye grubu var oraya alınmanızı sağlayalım oradan merak ettiğiniz ne varsa öğrenebilirsiniz.

Pİ Coin web sitesine ulaşmak için tıklayınız.

 

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford doktoraları tarafından geliştirilen, dünya genelinde 10 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/yldzibrhm

linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı adımı (yldzibrhm) kullanın.

Referans kodumu kullanarak kayıt yapabilirsiniz.BEE Coin

BEE Coin, Pİ ile hemen hemen aynı ama aralarınad farkları çok fazla. Pİ Coine göre daha sonra çıkmış bir sistem. Bu sayede daha fazla coin kazımı yapabiliyorsunuz. Asla şunu unutmayınız. Bu iki coin de piyasada yok yani piyasa fiyatları belli değil. Piyasaya çıkana kadar ne kadar çok kazım yaparsanız piyasaya çıktığınızda o kadar fazla kazanmış olacaksınız.

BEE Coin telefondan ve bilgisayardan coin kazmanıza olanak tanımaktadır.

Yukarıdaki şartlar BEE uygulaması içinde hemen hemen geçerli. O yüzden aynı bilgileri vermek istemiyorum.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.
İşte BEE Ağı için yönlendirme bağlantım. BEE’ye katıldığınızda 1 ücretsiz BEE kazanın: bee.games/join/yldi

Direk linkten indirdiğinizde referans kodu istemeyecektir. Eğer referans kodu isterse yldi girişi yapabilirsiniz.

 

CryptoTab Browser

CryptoTab Browser, Google chrome tabanlı bir web browser aslında ama bu tarayıcının çok büyük bir özelliği var. Coin kazabiliyorsunuz. Hem telefondan hem de bilgisayarınızdan BTC kazabilirsiniz. Bunu yaparken telefonunuzu ya da bilgisayarınızı yoracaktır haberiniz olsun. Bu işlemi yapacaksanız kesinlikle dikkat etmeniz birçok konu var. Programın kullanımı oldukça basit. Aşağıda verdiğim linkten indirip kurduktan sonra açın ve sağ üsttü bulunan solup tarayıcı logosuna tıklayacaksınız. Bu tıklamayı yaptıktan sonra kazım yapabileceğin alana getiriyor ve buradan kazıma başlatabiliyorsun. Direk BTC kazıyorsunuz. Asla alt coin kazma işlemi yapmıyorsunuz. BTC kazıyor ve kendi cüzdanınıza aktarıyorsunuz.

Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • Kesinlikle bilgisayarınızın başından ayrılmayınız. Fazla ısınmadan kaynaklı ciddi sorunlara sebep olabileceği için bilgisayar başındayken yapmanız.
  • Ne kadar çok cihaz ile kazım yaparsanız o kadar çok para kazanırsınız. Yani 1 bilgisayarını var ve bilgisayarınıza güveniyorsunuz ama günde 1 dolar gibi bir tutara sahip BTC kazabildiniz. Aynı şekilde ağ kurmuş olsaydınız örnek olarak 5 bilgisayar bonuslarda eklenecekti ve 5 dolardan fazla bir BTC kazmış olacaksınız. Yani burada ağ çok önemli. Telefonunuzdan da mobil uygulaması aracılığıyla kazım yapabiliyorsunuz.
  • Benim tavsiyem eğer BTC kazarsanız %100 çalıştırmamanız. Çünkü bu ısınma sorununu ortaya çıkaraktır ayrıca bilgisayarınızın ömrünü kısaltacaktır.

https://cryptotabbrowser.com/18376782 bu linkten indirip kazıma başlayabilirsiniz.

Bu uygulamaların ortak özelliği hepsinin evde ya da günlük hayatta rahatlıkla kazım yapmanızı sağlamasıdır. Bu uygulamaları kullanarak coin kazabilirsiniz bu sayede birazda birikim yapabilirsiniz. Asla yatırım tavsiyesi değildir sadece bu işlemleri yapabileceğiniz programlardır.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Yardıma İhtiyacınız Var mı?
Merhaba;
Yardımcı olmamı istediğiniz bir konu var mı?